Прегледи денес: 19

LAND ROVER FREELANDER 2.0 DIZEL 4X4 82KW PROIZVEDEN 2006 GODINA

4.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM LAND ROVER FREELANDER 2.0 DIZEL 4X4 82KW PROIZVEDEN 2006 GODINA FUL OPREMA PANORAMA KROVOT SE VADI PO POTREBA KUPEN VO MAKEDONIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN SEGA SMENET KOMPLET SET DZIPOT E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаLandRover
МоделFreelander
Година2006
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите