Прегледи денес: 2

LAND ROVER FREELANDER 2.2 DIZEL 112KW 4X4 PROIZVEDEN 2010 GODINA

8.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM LAND ROVER FREELANDER 2.2 DIZEL 112KW 4X4 PROIZVEDEN 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаLandRover
МоделFreelander
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите