Прегледи денес: 7

MAZDA 3 1.6 DIZEL 2008 GODINA

0,00 Евра

Опис

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMazda
Модел3
Година2008
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите