Прегледи денес: 4

MAZDA 3 2.0 DIZEL 105KW 2008 GODINA

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM MAZDA 3 2.0 DIZEL 105KW 2008 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMazda
МоделOдберете модел
Година2008
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите