Прегледи денес: 1

MERCEDES C-200 CDI 100KW 2009 GODINA

7.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM MERCEDES C 200 CDI 100 KW PROIZVEDENA 2009 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделC 200
Година2009
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите