Прегледи денес: 2

MERCEDES C200 CDI 100KW 2007 GODINA

7.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM MERCEDES C200 CDI 100KW PROIZVEDEN 2007 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO BESPREKORNA SOSTOJBA DOJDETE I KE SE UVERITE NA LICE MESTO . Ljupco 070/581-568

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделC 200
Година2007
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите