Прегледи денес: 2

MERCEDES E 270 CDI AVTOMATIK FACELIFT 2000 GODINA

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM MERCEDES E 270 CDI AVTOMATIK FACELIFT PROIZVEDEN 2000 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO MART 2021 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA MOZNA E RAZMENA SO DOPLATA TEL / 070-581-568

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделE 270
Година2000
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите