Прегледи денес: 3

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DIZEL 115KW 2008GOD

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DIZEL 115KW 2008GOD 4X4 SO FUL OPREMA : KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI 6 BRZINI ZATEMNETI STAKLA KOZEN VOLAN SO KOMANDI LIENI BANDAZI SO 4 NOVI GUMI REDUKTOR 4X4 RABOTI NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS REGISTRIRAN DO AVRIL 2020 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZNA RAZMENA SO VASA DOPLATA. Ljupco / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMitsubishi
МоделOutlander
Година2008
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите