Прегледи денес: 7

NISSAN JUKE 1.5 DCI PROIZVEDEN 2011 GODINA

7.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM NISSAN JUKE 1.5 DCI PROIZVEDEN 2011 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA MNOGU EKONOMICEN AVTOMOBIL 5.5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделQashqai
Година2011
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите