Прегледи денес: 44

NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW PROIZVEDEN 2007GODINA

6.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW PROIZVEDEN 2007GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO DOBRA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделQashqai
Година2007
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите