Прегледи денес: 2

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 2007 GODINA AVTOMATIK

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ANTARA 2.0 110KW 150KS AVTOMATIK 4X4 PROIZVEDENA 2007 GODINA PO SOBRAKAJNA DOZVOLA SO FUL OPREMA KOZA GREACI NA SEDISTA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAntara
Година2008
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите