Прегледи денес: 1

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 PROIZVEDENA 2007 GODINA

6.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 PROIZVEDENA 2007 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2020 GODINA FUL OPREMA SE FUNKCIONIRA DOBRO E SOCUVANA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL / 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAntara
Година2007
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите