Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN KOSMO PAKET 77KW EKSTRA SOSTOJBA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.6 BENZIN KOSMO PAKET 77KW PROIZVEDENA 2005 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2005
ГоривоБензин
Километри110 000 - 119 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите