Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 2002 GODINA

2.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED FUL OPREMA PROIZVEDENA 2002 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 9 MESEC 2021 GODINA MAKSIMALNO SOCUVANA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2002
ГоривоБензин / Плин
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите