Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006 GOD

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA ASTRATA E DOSTA SOCUVANA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS LJUPCO - TEL : 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2006
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите