Прегледи денес: 5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2007 GODINA

3.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2007 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMATRONIK KOMANDI NA VOLAN SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI SVETLA ZA MAGLA ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VOZILOTO E VO PERFEKNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2007
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите