Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI 2006 GODINA 88KW 120KS

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC 88KW 120KS FUL OPREMA KOZA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2006
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКупеа

Погледни ги сите