Прегледи денес: 3

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW 2005 GODINA

3.399,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2005 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 12 MESEC OVAA GODINA FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOBANDA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA VO NASELBA PINTIJA TEL 070-581-568

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2005
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите