Прегледи денес: 3

OPEL ASTRA J FACELIFT 1.7 DIZEL 92KW PROIZVEDENA 2011GODINA

6.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA J FACELIFT 1.7 DIZEL 92KW PROIZVEDENA 2011GODINA 12MESEC FUL OPREMA NAVIGACIJA KOZA TEMPOMAT PARKING SENZORI KAKO I SENZORI ZA SVETLA I DOZD DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2011
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите