Прегледи денес: 4

OPEL CORSA 1.0 BENZIN 2003 GOD

1.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL CORSA 1.0 BENZIN 43KW PROIZVEDENA 2003 GODINA KUPENA VO MAKEDONIJA OD PRV GAZDA REDOVNO SRVISIRANA I REGISTRIRANA KLIMA NEMA IMA 4 SKORO NOVI GUMI LIENI BANDAZI CENTRALNA BRAVA RADIO SO CD ZA TAA GODINA CORSATA E ODLICNO SOCUVANA IMA MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM CENA EKSTRA SAMO 1.499EVRA Ljupco 070/581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделCorsa
Година2003
ГоривоБензин
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите