Прегледи денес: 1

OPEL CORSA 1.2 BENZIN + PLINSKI URED NAVIGACIJA

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 BENZIN SO PLINSKI URED PROIZVEDENA 2008 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA SO FUL OPREMA NAVIGACIJA ZADNA KAMERA GPS CD DVD SKORO NOVI 4 GUMI MNOGU STEGNATA NA VOZNJA IMA POMINATO SAMO 126.000KM I PREMNOGU MALA POTROSUVACKA SO PLINSKIOT URED .TEL 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделCorsa
Година2008
ГоривоБензин / Плин
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите