Прегледи денес: 2

OPEL INSIGNIA 2.0 DIZEL 118KW 2010 GODINA

6.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL INSIGNIA 2.0 DIZEL 118KW 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделInsignia
Година2010
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите