Прегледи денес: 2

OPEL MERIVA 1.4 BENZIN 2009 GODINA

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL MERIVA 1.4 BENZIN 66KW 90KS PROIZVEDENA 2009 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделMeriva
Година2009
ГоривоБензин
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите