Прегледи денес: 7

OPEL MOKKA 1.6 BENZIN 2014 GODINA SO 62.000KM NOV

10.999,00 Евра

Опис

PRISTIGNA USTE EDEN MAL UBAVEC VO AVTOBANDA OPEL MOKKA 1.6 BENZIN PROIZVEDEN 2014 GODINA SO 62.000KM FUL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделДруг модел
Година2014
ГоривоБензин
Километри60 000 - 64 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите