Прегледи денес: 4

OPEL TIGRA KABRIO 1.4 BENZIN 66KW 90KS EKSTRA

3.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL TIGRA KABRIO 1.4 BENZIN 66KW - 90KS PROIZVEDENA 2005 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO NASIOT AVTOSALON AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI GLAVNATA KAPIJA NA OHIS. Ljupco / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделTigra
Година2005
ГоривоБензин
Километри110 000 - 119 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКабриолети

Погледни ги сите