Прегледи денес: 1

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 GODINA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMA 7 SEDISTA VOZDUSNI PERNICI CENTRALNA BRAVA SERVO VOLAN ABS KOCNICI BORD KOMPJUTER KOZEN VOLAN SO KOMANDI FABRICKO RADIO SO CD ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделZafira
Година2006
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите