Прегледи денес: 6

PEUGEOT 207 1.4 HDI 50KW 2007 GODINA

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 207 1.4 HDI 50KW PROIZVEDENA 2007 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел207
Година2007
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите