Прегледи денес: 2

PEUGEOT 207 1.6 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED

3.399,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 207 1.6 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 80KW 108KS PROIZVEDENA 2007 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел207
Година2007
ГоривоБензин / Плин
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите