Прегледи денес: 2

PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW SO FUL OPREMA

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW SO FUL OPREMA KLIMATRONIK SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI SVETLA ZA MAGLA FABRICKO RADIO SO CD ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER LIENI BANDAZI SO DOBRI GUMI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO NASIOT AVTOSALON ZA POLOVNI VOZILA - AVTOBANDA - VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS . Ljupco / 070-581-568

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел207
Година2006
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите