Прегледи денес: 1

PEUGEOT 207 SW GTI 1.6 BENZIN 2008 GODINA

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 207 GTI 1.6 BENZIN PROIZVEDENA 2008 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA KOZA PANORAMA VO BESPREKORNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел207
Година2008
ГоривоБензин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите