Прегледи денес: 8

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010 GODINA

6.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 3008 1.6 HDI 80KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010 GODINA 12MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO RELATIVNO MALA POTROSUVACKA SAMO 6L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел3008
Година2010
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите