Прегледи денес: 3

PEUGEOT 307 1.6 HDI 66KW

2.650,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 307 1.6 HDI 66KW PROIZVEDENA 2005 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA EKSTRA CENA ZA PLAKANJE VO GOTOVO SAMO 2.500EVRA LJUPCO -TEL/ 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел307
Година2005
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите