Прегледи денес: 1

PEUGEOT 307 2.0 HDI 100KW

2.650,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 307 2.0 HDI 100KW PROIZVEDENA 2004 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMATRONIK SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI KOZEN VOLAN CENTRALNA BRAVA SO DVA KLUCA FABRICKO RADIO SO CD LIENI BANDAZI KOZEN ENTERIER DOBRO SOCUVAN PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CENA ZA PLAKANJE VO GOTOVO SAMO 2.650EVRA LJUPCO TEL / 070-581-568

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел307
Година2004
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите