Прегледи денес: 12

PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW – 90KS 2008 GODINA

4.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW - 90KS PROIZVEDENA 2008 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел307
Година2008
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите