Прегледи денес: 7

PEUGEOT 308 1.6 HDI 82KW PROIZVEDENA 2012GODINA

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 308 1.6 HDI 82KW PROIZVEDENA 2012GODINA 12 MESEC SO 82.000KM FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU GOLEM BAGAZEN PROSTOR POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел308
Година2012
ГоривоДизел
Километри80 000 - 84 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите