Прегледи денес: 2

Peugeot 308 1.6hdi 2008

По договор

Опис

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
МаркаPeugeot
Модел308
Година2008
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите