Прегледи денес: 3

PRODAVAM EGR VENTIL ZA OPEL VECTRA 2.0 CDTI OPEL ZAFIRA

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM EGR VENTIL ZA OPEL VECTRA 2.0 CDTI ODGOVARA I NA DRUGI VOZILA OD PROGRAMATA NA OPEL.

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите