Прегледи денес: 15

RENAULT CLIO 1.5 DCI 63KW PROIZVEDENA 2008 GODINA

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM RENAULT CLIO 1.5 DCI 63KW PROIZVEDENA 2008 GODINA FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L /100KM VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаRenault
МоделClio
Година2008
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите