Прегледи денес: 1

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 81KW PROIZVEDENA 2009 GODINA

5.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM RENAULT MEGANE 1.5 DCI 81KW PROIZVEDENA 2009 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA NAVIGACIJA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаRenault
МоделMegane
Година2009
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите