Прегледи денес: 2

RENAULT TVINGO 1.5DIZEL 47KW PROIZVEDENA 2007 GODINA

2.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM RENAULT TVINGO 1.5DIZEL 47KW PROIZVEDENA 2007 GODINA FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 2 MESEC 2021GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаRenault
МоделTwingo
Година2007
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите