Прегледи денес: 1

SAMSUNG GALAXY NOTE 3

150,00 Евра

Опис

PRODAVAM SAMSUNG GALAXY NOTE 3 VO ISPRAVNA SOSTOJBA MAKSIMALNO SOCUVAN

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
Модел

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!