Прегледи денес: 1

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 55KW

2.650,00 Евра

Опис

PRODAVAM SEAT IBIZA 1.4 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 55KW PROIZVEDENA 2006 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 9 MESEC POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделIbiza
Година2006
ГоривоБензин / Плин
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите