Прегледи денес: 1

SEAT IBIZA 1.4 TDI 59KW 2007 GODINA FUL OPREMA

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM SEAT IBIZA 1.4 DIZEL 59KW PROIZVEDENA 2007 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделIbiza
Година2007
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите