Прегледи денес: 1

SEAT LEON 2.0 TDI 103KW 2005 GODINA

4.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM SEAT LEON 2.0 TDI 103KW 2005 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMATRONIK KOZEN VOLAN SO KOMANDI SESTOSTEPEN MENUVAC SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI SVETLA ZA MAGLA LIENI BANDAZI SKORO NOVI GUMI ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделLeon
Година2005
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите