Прегледи денес: 6

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW – 140KS 2011 GODINA

7.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS PROIZVEDENA 2011 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSkoda
МоделSuperb
Година2011
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите