Прегледи денес: 1

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS 2011GODINA

7.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS GODINA NA PROIZVODSTVO 2011 - 12 MESEC REGISTRIRANA DO MAJ 2021GODINA FUL OPREMA NAVIGACIJA KLIMATRONIK VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSkoda
МоделSuperb
Година2011
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите