Прегледи денес: 1

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS AVTOMATIK DSG

8.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS AVTOMATIK DSG FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSkoda
МоделSuperb
Година2011
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите