Прегледи денес: 1

Spark 2008 god

2.850,00 Евра

Опис

Se prodava Spark 2008 god so ful oprema pominati 40000 km. Reg do juni 2017 077 918805

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаChevrolet
МоделSpark
Година2008
ГоривоБензин
Километри40 000 - 44 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите