Прегледи денес: 8

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN SO ATES PLIN

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 110KW AVTOMATIK SO ATESTIRAN PLINSKI URED BOKSER MOTOR PROIZVEDEN 2008 GODINA FUL OPREMA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO REDOVNO SERVISIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSubaru
МоделForester
Година2008
ГоривоБензин / Плин
Километри170 000 - 179 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите