Прегледи денес: 4

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL 4X4 95KW PROIZVEDENA 2007 GODINA

6.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL 4X4 95KW PROIZVEDENA 2007 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA IMA I ATESTIRANA VLECNA KUKA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSuzuki
МоделGrand Vitara
Година2007
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите